Kurumsal

1988 yılından beri Senayi Sartık ve Osman Sartık önderliğinde  fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma-geliştirme yaparak, kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur.

Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yaparak; hizmet esnasinda ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak anlayışıyla tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

Firmamiz faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yullar boyunca sürdürme hedefindedir.

Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi sonucu büyüyen bir firma olarak sektörde bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmistir. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müsteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayiz.
Geçen süreçte müşteri talepleri ve piyasa koşulları gereği tecrübeli ve eğitimli personelimizle birlikte teknolojik gelişmeler izlenerek bugün için 22 Ton/Gün üretim kapasitesi´ne ulaşılmıştır.
ISO-9001 kalite sistemiyle üretim yapan firmamız, 200 ün üzerinde değerli çalışanıyla birlikte müşteri odaklı memnuniyet ve kalite anlayışıyla çevre dostu olarak Oeko-Tex 100 Standartlarında üretime devam etmektedir.